default_mobilelogo

Merhaba,

Yüksek mühendis olmasına rağmen, 6 yıllık eğitim hayatı neticesinde, mesleğinde aradığını bulamayıp, farklı deneyimler kazanmak için kurumsal hayata geçiş yapmış, sonrasında onda da aradığını bulamayıp, şu anda başka başaka hayalleri olan, Google verilerine göre Türkiye'deki yarım milyon 'pazarlama dünyası' kurumsal kölesinden sadece bir tanesiyim.

Tekneloji kurdu, girişimci bir eşim var... Dolayısı ile bu siteyi yapan ve beni yüreklendiren destekçim de kendisi... El becerisinde mükemmel sıfatlara sahip bir anneye ve Merving Design'ın ürünlerini üreten doğayla iç içe olmayı seven, doğaya farklı bir gözle bakan bir babaya sahibim...

Evlendikten sonra ruhundan terzi çıkmış :), kendi kendine dikiş dikmeyi öğrenen, henüz çok çok acemi olsada diktiklerini büyük bir zevkle giyen biri var burada :)

Gezmek ise aileden aşılanan belkide kendimi en mutlu histteğim anlar... Her fırsat bulduğunda gezen, gezmek için bahane üreten, kazandıklarının tamamını da gezmeye harcayan bir çiftiz :)

 

Blog mu? Burası benim hatıra defterim! Öncelikle anılarımı ve bildiklerimi unutmamak için yazıyorum, sonra da yazdıklarımı meraklılarıyla paylaşmak için ...

Ne mutlu ki sizler okuyorsunuz, ben daha çok yazıyorum!

 

Teşekkürler

Merve

18 Mart 2014

 

 

İnstagram: Mervingcom

               Merving Design

Pinterest: Mervingcom