default_mobilelogo

Multirich surface boyalarını keşfettikten (daha önceki projeler için tıklayınız)  sonra eskiyen kahvaltı setinin tepsisini de yenileyeyim dedim. Hazır yazın Thasos Marble Beach ten (gezi yazısını okumak için tıklayınız) topladığım mermer parçaları da değerlendirilmeyi beklerken güzel bir proje çıktı ortaya.

 Bir önceki yazımda turuncu bir ayakkabı boyamıştım şimdi ise sarımtırak bir ayakkabıya geldi sıra. Bu ayakkabımı rahat olduğu için çok giymek istesem de bir türlü rengini sevemedim. Rengini değiştirelim ozaman dedim ;)

Yine bir yenileme prjesi ile buradayım. 2 senedir dolapta duran, neden ve niçin alındığını hatıralayamadığım bu turuncu ayakkabıları elden geçirmeye karar verdim.

Kurumsal hatta bu renk giyemeyince, şu aralar da lacivert ayakkabı arayışım varken, bu turuncu ayakkabıları boyasam mı diye düşündüm. Bir kaç boya araştırmalarım sonucunda Rich Multisurface serisi boyalara karar verdim.

Aslında herşey bir anda oldu... İnternette gezinirken reklamlarda 'Gelin Hamamı' başlıklı indirim kuponlarını görünce ışıklar yandı zihnimde biranda:) Hazır kuzenimi evlendirme telaşındayken, kınaya 20 gün varken Ağustosun ortasında da olsak neden bizde 'Gelin Hamamı' yapmayalım ama dimi :)

Mervingcom Instagram